Termíny a ceny prekladov

Termíny prekladov

Preklady Vám vieme okrem štandardného dodania (do 48 hodín) vyhotoviť aj v expresných termínoch. Každý jeden preklad posudzuje prekladateľ osobitne v závislosti na množstve a náročnosti prekladaného textu. Vy nám pošlete mailom dokument na prekladanie a my Vám obratom zašleme cenovú kalkuláciu a predbežný termín vyhotovenia prekladu.

V prípade že nie je potrebné dokument úradne overovať, môžeme Vám preklad zaslať mailom, alebo si ho môžete osobne prevziať v našej kancelárii. V prípade ak je potrebný súdny preklad s razítkom, prekladateľ musí takýto preklad pevne zviazať s originálom. Následne Vám vieme hotový preklad zaslať poštou, alebo si ho môžete u nás prevziať osobne.

Ceny prekladov

Konečnú cenu za preklad pripravujeme klientom individuálne. V závislosti na množstve a náročnosti prekladaného textu vieme našim klientom poskytnúť zaujímavé ceny.

Spravidla sa cena účtuje podľa takzvaných normostrán. Normostrana je štandardizovaná strana s 1800 znakmi textu (vrátane medzier), čo pri písaní na stroji zodpovedá tridsiatim riadkom textu po šesťdesiat znakov, alebo približne 250 slovám bežného textu.

Základná cena za štandardný preklad

  • už od 11 €/normostrana

  • v závislosti na množstve a náročnosti prekladu možná zľava

Základná cena za úradný(súdny) preklad

  • 19,90 €/normostrana